تبلیغات در سایت ما

مطالب خواندنی

درباره وب

آمار سایت
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 14
  • بازدید دیروز : 5
  • بازدید این هفته : 14
  • بازدید این ماه : 80
  • بازدید امسال : 1703
  • بازدید کل : 3946
  • تعداد پست ها : 6
  • تعداد نظرات : 1
 • داستانی از چرچیل : خردل و سگ

  موارد توضیحی

  داستانی از چرچیل : خردل و سگ


  آورده اند که در کنفرانس تهران روزی چرچیل ، روزولت و استالین بعد از میتینگ‌ های پی در پی آن روز تاریخی ! برای خوردن شام با هم نشسته

  بودند . در کنار میز یکی از سگ ‌های چرچیل ساکت نشسته بود و به آن ها نگاه می کرد ، چرچیل خطاب به همراهانش گفت ؛ چطوری میشه از این خردل تند به این سگ داد ؟ روزولت گفت من بلدم و مقداری گوشت برید و خردل را داخل گوشت مالید و به طرف سگ رفت و گوشت را جلوی دهانش گرفته و شروع به نوچ نوچ کرد ، سگ گوشت را بو کرد و شروع به خوردن کرد تا اینکه به خردل رسید ، خردل دهان سگ را سوزاند و از خوردن صرف نظر کرد . بعد نوبت به استالین رسید . استالین گفت هیچ کاری با زبون خوش پیش نمیره و مقداری از خردل را با انگشت هایش گرفته و به طرف سگ بیچاره رفته و با یک دستش گردن سگ را محکم گرفته و با دست دیگرش خردل را به زور به داخل دهان سگ چپاند ، سگ با ضرب زور

  خودش را از دست استالین رهانید و خردل را تف کرد . در این میان که چرچیل به هر دوی آن ها می خندید بلند شد و گفت : دوستان هر دو تا تون سخت در اشتباهید ! شما باید کاری بکنید که خودش مجبور بشه بخوره ، روزولت گفت چطوری ؟ چرچیل گفت نگاه کنید ! و بعد بلند شد و با چهار انگشتش مقداری از خردل را به مقعد سگ مالید ، سگ زوزه کشان در حالی‌ که به خودش می پیچید شروع به لیسیدن خردل کرد ! چرچیل گفت دیدید چطوری می توان زور را بدون زور زدن به مردمان تحمیل کرد!

  جملات زیبا

  موارد توضیحی

  اگر خداوند برای لحظه ای فراموش میکرد که من عروسکی کهنه ام و تکه کوچکی از زندگی به من ارزانی میداشت ، احتمالا همه آنچه را که به فکرم میرسید نمیگفتم بلکه به همه ی چیزهایی که میگفتم فکر میکردم.

  کمتر میخوابیدم و بیشتر رویا میدیدم چون میدانستم هر دقیقه ای که چشممان را بر هم میگذاریم شصت ثانیه ی نو را از دست میدهیم.

  هنگامی که دیگران می ایستند راه میرفتم و هنگامی که دیگران میخوابیدند بیدار میماندم.

  هنگامی که دیگران صحبت میکردند گوش میدادم و از خوردن یک بستنی شکلاتی چه لذتی که نمیبردم.

  کینه ها و نفرت هایم را روی تکه ای یخ مینوشتم و زیر نور آفتاب دراز میکشیدم.

  غار شگفت انگیز

  موارد توضیحی

  غار دواشکفت

  این مکان باستانی شامل دو غار مجاور هم در دامنه جنوبی کوه میوله در ارتفاع حدود 300 متری از دشت و ارتفاع حدود 1600 متر از سطح دریا و مشرف بر پارک کوهستان قرار دارد .

  نخستین بار در سال 1999 بوسیله باستان شناسان کرمانشاهی، ‌فریدون بیگلری وسامان حیدری شناسایی و مطالعه شد. طبق یافته‌های باستان شناسی این غار در دوره پارینه سنگی میانی مسکن انسانهای شکارگر بوده است. با توجه به مطالعات باستان شناسی یکی از دو غار ( غار شرقی ) در دوره پارینه سنگی میانی (در 120 تا 40 هزار سال پیش)، محل سکونت موقت یا فصلی گروه های شکار ورز ساکن منطقه بود.

  این گروه های شکارچی با توجه به مزایای مختلف این مکان از جمله وجود چشمه آب دائمی در کنار غار، چشم انداز مناسب دهانه آن به دشت و دسترسی نسبتا آسان به ارتفاعات بالاتر به طور متوالی از این غار استفاده کرده اند.

  زنی که آلت تناسلی همسرش را قیچی کرد +تصاویر

  موارد توضیحی

  زنی که آلت تناسلی همسرش را قیچی کرد +تصاویر  مردی 32 ساله که در استان هنان مرکزی چین زندگی می کند توسط همسرش به طرز وحشتناکی مورد حمله قرار گرفت و آلت تناسلی او دوبار قیچی شد! ماجرا از این قرار بود که این مرد فراموش کرده بود ایمیل های خود را چک کند که همسر او پس از بازکردن ایمیل های او متوجه دوستی او با چند زن دیگر شد و این باعث شد خشم این زن به پرواز درآید! و تصمیم گرفت که انتقام خود را از شوهرش بگیرد.

  زنی که آلت تناسلی همسرش را قیچی کرد! (تصاویر)

  شب هنگام موقع خواب با یک قیچی به سراغ همسرش رفت و آلت تناسلی او را قیچی کرد. پس از رساندن این مرد توسط اورژانس به بیمارستان باز هم این زن دست از شوهرش نکشید و به طور مخفیانه وارد بیمارستان شد و با ترفند پشیمانی و بوسه گرفتن از او دوباره به جان همسرش افتاد مرد که مجبور شد با بدن برهنه از پنجره بیمارستان پایین بپرد و فرار کند باز هم غافلگیر شد و دوباره هسمرش آلت تازه جراحی شده او را وسط خیابان قیچی کرد و پا به فرار گذاشت.

  زنی که آلت تناسلی همسرش را قیچی کرد! (تصاویر)


  هم اکنون قسمتی از آلت تناسلی این مرد که بر اثر قیچی شدن افتاده است پیدا نشد تا بتوانند پیوند بزنند و پزشکان احتمال می دهند توسط سگ ها یا گربه های خیابانی در همان زمان خورده شده است!! این زن تحت تعقیب است تا پس از دستگیری به مجازات خود برسد.


  این است عاقبت خیانت این مرد به همسرش.

  آیا می‌دانید

  موارد توضیحی

  آیا می‌دانید زنبور از بوی عرق بدش می‌آید و به كسی كه بدنش بو دهد یا عطرزده باشد حمله می‌كند؟

  آیا می‌دانید شیرینی تنها مزه‌ای است كه جنین در رحم مادر هم می‌فهمد؟

  آیا می‌دانید زنبور عسل 5 چشم دارد كه 2 تا اصلی در بغل سر و 3 تا بر روی سر قرار دارد؟

  آیا می‌دانید 20 درصد آب شیرین جهان میان آمریكا و كانادا قرار دارد؟

  آیا می‌دانید بهترین شكارچی در خشكی خرس قطبی است؟

  آیا می‌دانید خرس قطبی هنگامی كه روی دو پا می‌ایستد حدود 3 متر است؟

  آیا می‌دانید در بین انواع خرس، خرس پاندا بزرگ‌ترین جمجمه را دارد؟

  آیا می‌دانید خرس با تمام سنگینی خود می‌تواند با سرعت 50 كیلومتر در ساعت بدود؟

  آیا می‌دانید حس بویایی خرس تقریباً 100 برابر قوی‌تر از انسان است؟

  آیا می‌دانید كوه‌های آلپ در سال حدود یك سانتیمتر بلند می‌شوند؟

  آیا می‌دانید بیماری قند اولین عامل كوری در مردم جهان است؟

  آیا می‌دانید گرده گل هرگز فاسد نمی‌شود؟

  آیا می‌دانید دانشمندان دریافته‌اند كه مورچه همچون انسان صبح‌ها خمیازه می‌كشد؟

  تبلیغات
  آرشیو مطالب
  امکانات وب

  عنوان آگهی شما

  توضیحات آگهی در حدود 2 خط. ماهینه فقط 10 هزار تومان

  عنوان آگهی شما

  توضیحات آگهی در حدود 2 خط. ماهینه فقط 10 هزار تومان

  به مطالب خواندنی امتیاز دهید